Tan Ajans hakkımızda banner görseli

Dijital dünyanın sürekli değişen, gelişen ve yenilenen taleplerine hızlı ve profesyonel çözümler üretmek için çalışan freelance interaktif tasarım ve iletişim ekibiyiz.

Son kullanıcının rahatlığını hedefleyen tüm dijital platformlar için kullanılabilir ve yaşayan uygulamalar ve web siteleri üretiyoruz. Yaşayan her projemizin arkasında durmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz dijital reklamcılık çalışmalarımızı, bilinirliği arttırma, ürünü hedef kitleye ulaştırma ve hedef kitlede etkileşim oluşturma üzerine projelendiriyoruz.

Tasarımdaki gücümüz, detaylara verdiğimiz önem ve fikirlerimizle farklılığımızı yansıtarak güvenle üretiyoruz.

Özgürlüğün getirdiği yaratıcılığı ve esnekliği işlerimize yansıtıyoruz…

Bir web sitesi, ne kadar açık, anlaşılır, hatasız, kullanımı kolay ve kaliteli bir görünüme sahip olursa siteyi ziyaret edenlerde bıraktığı izlerin de o kadar etkili olduğunun farkında olarak projeleri hazırlıyoruz.

Modern Tasarım:

Düzenli olarak web tasarımında (UI “user interface=kullanıcı arayüzü” – UX “user experience=kullanıcı deneyimi” ID “Interaction Design = Etkileşim Tasarımı” – IA “Information Architecture = Bilgi Mimarisi” – Usability = Kullanılabilirlik.) ziyaretçilerin alışkanlıklarını, deneyimlerini, beklentilerini ve tasarım trendlerini takip etmekteyiz. Yaptığımız web siteleri güncel tasarım, kolay erişim ve kolay kullanım esaslarına göre hazırlarız.

Retina Display:

İnsan gözünün görebileceği çözünürlüklerin daha üstünde bir çözünürlük oluşturarak, (piksel kalitesinin arttırarak) hiçbir tolerans sınırına takılmadan tamamen insan görme kalitesinde bir görüntü oluşturma teknolojisidir. Bu yeni nesil mobil cihaz ekran teknolojilerine uyumlu tasarımlar hazırlamaktayız.

Trafik analizi:

Hosting firmalarının sağladığı raporlar dışında google rekabetinizi daha iyi analiz edebilmeniz için Google Analytics hesabı açıp web siteniz ile entegrasyonunu sağlarız. Bu hesap ile anlık ziyaretlerden detaylı ziyaret kaynaklarına kadar bilgi alabilirsiniz. (Gmail hesabı gerektirir)

Biz sadece tasarım ajansı değiliz ! Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek.

Bir web sitesinin başarıya ulaşmasındaki en önemli unsur, arama motorlarındaki bulunabilirliğidir.

Arama Motorlarına kayıt:

300’ün üzerinde arama motoruna alan adınızı tanıtır ve kaydettiririz.

%100 Google uyumlu SEO altyapısı:

Sürekli değişen ve gelişen Google’ın bir web sitesini nasıl okuduğunu analiz etmekte ve sürekli olarak takip etmekteyiz. Hazırladığımız web sitelerinin kod evrenini oluştururken bu bilgiler ışığında firmanızı ön plana çıkaracak anahtar kelimeleri analiz eder, Google ve diğer arama motorlarına tanıtırız. Google’da ön sıralara çıkabilmeniz için ilk ve en önemli adımı atmış oluruz.

Mobil Cihazlara Uyumluluk: (Responsive Tasarım)

Google 2015 yılı başında “mobilegeddon” adı altında yayınladığı algoritma güncellemesi ile mobil cihazlara uyumlu olmayan web sitelerinin telefon ve tabletlerden yapılan aramalarda ön sıralarda çıkamayacağını ilan etti. Yaptığımız tüm çalışmalarda web sitenizin tasarımı tablet ve akıllı telefonlarda rahat ve hızlı kullanmı kolaylaştıracak şekilde tasarlanır. Cep telefonlarında tek parmakla yönetilecek şekilde form değiştirmesi sağlanır.

Sosyal ağ entegrasyonu:

Web sitenizde facebook, twitter, youtube, instagram, google+, pinterest vb. sosyal ağ hesaplarınızı tanıtabileceğiniz modüller ve sayfalarınızın sosyal ağlarda paylaşılmasını sağlayacak butonlar ekliyoruz.

Üstlendiğimiz projeleri kendi işimiz gibi benimser ve proje bitimine kadar, iyi niyetli gayret ile zamanında sonuçlandırırız. Proje sürecini müşterilerimiz ile açık bir iletişim ve dürüstlükle yürütürüz.

Proje bitiminde müşterilerimiz ile yollarımızı ayırmayız. Web projeleri için güncelleme, bakım, destek, onarım, güvenlik ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama desteği de sunuyoruz.

Siz de dijital dünyada etki bırakacak bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa ve bu işin ancak profesyonel ellerde hayata geçebileceğine inandıysanız, sizinle tanışmak isteriz. Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.

İLETİŞİM

Soru ve görüşleriniz için bu formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?